Орбітрек VNK Home Elliptical Magnetic
Орбітрек VNK Home Elliptical Magnetic із магнітною системою навантаження. Зварна рама із сталевого профілю дозволяє витримувати користувачів із масою тіла до 120 кг. Завдяки новітній системі магнітного навантаження в парі з маховим колесом, вагою 9 кг, модель видає навантаження, аналогічне орбітрекам у професійному тренажерному залі. При цьому Орбітрек VNK Elliptical Magnetic працює безшумно.
Для моніторингу за процесом тренування та контролем параметрів є дисплей. Туди виводяться всі необхідні дані: швидкість, час тренування, дистанція, пульс, витрата калорій, температура повітря, body fat, recovery.
Полегшити процес переміщення тренажера допоможуть пара транспортувальних коліс на передній ніжці. Для підвищення стійкості є компенсатори нерівностей статі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VNK |
| Пользовательские характеристики | |
| <delivery | Да |
| Q-фактор | 22см |
| Вес маховика | 9кг |
| Дисплей | Монохромний |
| Довжина кроку | 36см |
| Показ дисплея | Швидкість, час тренування, дистанція, пульс, витрата калорій, температура повітря, body fat, recovery |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип привода | Задньопривідний |
| Вес пользователя | до 120кг |
| Вид | Орбітрек |
| Материал | Сталь/пластик |
| Особенности | Полиця для зберігання телефону або планшетного ПК, транспортувальні ролики, компенсатори нерівностей підлоги |
| Тип | Магнитный |
- Цена: 12 931 ₴




