
Мішок боксерський BS - циліндричний, шкіряний 150х50 cm на 8 пружинах L29 з обертовим диском
28 451 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0411502305
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський BS - циліндричний, шкіряний, 150х50см, на 8 пружинах L 29 з обертовим диском виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини. Мішок боксерський BS - циліндричний, шкіряний, 150х50см, на 8 пружинах L 29 з обертовим диском напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів як ногами, так і руками. Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсмена як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS - циліндричний, шкіряний, 150х50см, на 8 пружинах L 29 з обертовим диском використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Тип | Мішок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 85 кг |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 150 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 28 451 ₴










