
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5
15 933 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0411401103
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини.
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів.Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсмена як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Тип | Мішок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 40 кг |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 110 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 933 ₴






