
Боксерський мішок Еліт SPORTKO 110см * 35 см
1 500 ₴
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: МП1
- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Відправка за повною передплатою
Боксерський мішок SPORTKO 110*35
| Висота: | 110 см. | ||
| Діаметр: | 35 см. | ||
| Вага: | 20-25 кг | ||
| Матеріал: | ПВХ (тентова тканина) | ||
| Набивка | Аммортзирующая піна EVA, тирсу, поролонова і гумова крихта | ||
| </tr> | |||
| Додатково: |
Мішок має ремінне кріплення.
|
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 110 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 35 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для всієї родини |
- Ціна: 1 150 ₴










