
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 130х35 cm на 4 ланцюгах М5
16 274 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0411351104
Відправка з 01 червня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 130х35 cm на 4 ланцюгах М5
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 130х35 cm на 4 ланцюгах М5, виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 130х35 cm на 4 ланцюгах М5, напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів.
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 130х35 cm на 4 ланцюгах М5, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості і використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
* Якщо товару немає в наявності – термін виготовлення займає від 1 до 14 днів, залежно від складності. Деталі про терміни виготовлення можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши за будь-яким номером на сайті.
ДОСТАВКА ТОВАРУ:
"Самовивіз" за адресою: Київська обл., С.Вороньків, вул.Кийлівська 1
Доставка по Україні перевізниками (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс тощо)
ОПЛАТА ТОВАРУ:
Ваше замовлення можна сплатити такими способами:
- оплата безготівковим розрахунком згідно з виставленим Вам рахунком;
- Оплата на картку банківською карткою.
Необхідно повідомити телефоном або електронною поштою про оплату товару.
Товари ТМ BOYKO-SPORT відправляються поштою тільки по повній передоплаті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 130 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 30 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 16 274 ₴







