
Боксерський манекен BS - Силует, ПВХ, лівий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
10 099 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0522022001
Відправка з 01 червня 2026+380 (66) 023-63-09
- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Боксерський манекен BS - Силует, ПВХ, лівий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 55 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Манекен |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 099 ₴

