Макивара з шкіри BOYKO-SPORT виготовлена з тканини ПВХ. В якості наповнювача використовується спеціальна піна, яка служить більш якісному поглинанню ударів.
На внутрішній частині лап є спеціальне коло-мішень.
Ціна вказана за 1 шт.
Розмір: 40 х 20 х 8 см
Матеріал: з ПВХ
Наповнювач: ПВВ
Маківара BS - ПВХ, чорна, 40*20*8см
Наповнювач - гіпоалергенний, стійкий до деформації, грибків та плісняви, не має запаху.
Чистку слід проводити м'якою тканиною, використовуючи слабкий мильний розчин та видалити залишки вологи ганчіркою насухо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 8 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴







Відправка з 01 червня 2026