Довжина – 200 см
Ширина – 60 см
Товщина – 1 см
Матеріал - пінополіетилен
Колір – графіт
Комплект – килимок, два пояси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



