
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском
12 519 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0411352102
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості і використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Тип | Мішок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр | 35 см |
| Висота | 90 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 519 ₴










