
Мішок боксерський BS - циліндричний, ПВХ, 180*50см, на 8 ланцюгах М6 з обертовим диском
11 600 ₴
- Під замовлення
- Код: bs0412501306
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський BS - циліндричний, ПВХ, 180х50см, на 8 ланцюгах М6 з обертовим диском виготовлено з щільної (950-1100гр/м2) та міцної тканини ПВХ чорного кольору. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини.
Мішок боксерський BS - циліндричний, ПВХ, 180х50см, на 8 ланцюгах М6 з обертовим диском напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів як руками, так і ногами. Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсмена як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS - циліндричний, ПВХ, 180х50см, на 8 ланцюгах М6 з обертовим диском використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Тип | Мішок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вага | 95 кг |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 180 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 11 600 ₴






