
Мішок боксерський шкіряний "ЕЛІТ" 150х40 з вузлом кріплення на ременях та підвісним тросом з карабінами
35 034 ₴
- Під замовлення
- Код: bs04131300
Відправка з 01 червня 2026- +380 (96) 023-63-09
- +380 (73) 023-63-09
Мішок боксерський шкіряний "ЕЛІТ" 150х40 з вузлом кріплення на ременях та підвісним тросом з карабінами виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини .Мішок боксерський шкіряний БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, що не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів, як ногами так і руками. Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсменам як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський БОЙКО-СПОРТ Еxclusive використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців. Боксерські мішки серії БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" мають оригінальний дизайн та подовжений термін гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бойко Спорт |
| Тип | Мішок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 60 кг |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 150 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 35 034 ₴


